Germania Sport

KAKVA OKLADA I HRABROST!

Biste li uplatili 2.000 kuna na okladu da će Lazio voditi u prvom poluvremenu, a Inter pobijediti na kraju utakmice? Tečaj 28? U odlučujućoj utakmici sezone za obje momčadi? Ne biste? To smo i mislili.

Naš igrač iz Ivaneca ipak je imao hrabrosti, a očigledno i dobar predosjećaj. Odigrao je tu okladu i pratio utakmicu te se vjerojatno prilično dobro znojio.

Lazio je poveo u 9. minuti autogolom Perišića, a izjednačio D’Ambrosio 20 minuta kasnije. Rezultat 2:1 u prvom poluvremenu donio je Anderson 4 minute prije kraja prvog poluvremena pa je prvi dio ‘naše’ oklade zaokružen.

Ostao je još teži dio – preokret Intera. Izgledalo je kao da neće biti ništa od toga do 78. minute kada je Icardi izjednačio rezultat iz kaznenog udarca, a veliko slavlje navijačima Intera i našem igraču donio je Vecino u 81. minuti.

Uloženih 2.000 kuna pretvorilo se u dobitak od 53.200 kuna. Svaka čast.